U svakom trenutku raspored svih događanja na Maker Faireu možete vidjeti otvarajući Raspored iz izbornika, te filtrirati pojedine vrste izlaganja odabirući Talk za predavanja, Workshop za radionice ili Demo za ‘klasične’ izlagače.


Predavanja

11:00 Croatian Makers (Nenad Bakić)
12:30 Poseidons Calm – od ideje do prototipa
14:00 Panel: Proces proizvodnje zanatskog (craft) piva

Sva predavanja će se održati u konferencijskoj sobi u prizemlju.


Radionice

Prizemlje

10:00-11:30 3D modeliranje u Blenderu (učionica 15-P)

10:00-16:00 LEGO Mindstorms (hodnik)

10:15-11:00 Vožnja elektro auto modela (hodnik)

10:15-11:00 Letenje dronovima (hodnik)

11:00-12:30 RoboCode (čitaonica)

11:15-12:00 Vožnja elektro auto modela (hodnik)

11:15-12:00 Letenje dronovima (hodnik)

13:00-14:00 Učimo uz Abakus (čitaonica)

14:30-15:30 Učimo uz Abakus (čitaonica)

14:00-15:30 3D modeliranje u Blenderu (učionica 15-P)

1. kat

10:00-16:00 Lemljenje – Izrada Osijek Mini Maker Faire badgea (hodnik)

10:00-16:00 Elastic heart – pixel art i oslikavanje majica (hodnik)

10:00-16:00 Zaigrani zapleteni zglobovi (Tsugite Tangle) (hodnik)

10:00-16:00 Predmeti napravljeni od reciklažnog papira (hodnik)

Drugi kat

10:00-11:00 Demonstracija 3D printera (učionica 20-2)

10:00-11:30 Croatian Makers – micro:bit radionica (učionica 17-2)

10:15-11:00 Izrada klizača (učionica 22-2 ili 23-2)

10:15-11:00 Izrada privjesaka od šperploče (učionica 22-2 ili 23-2)

10:15-11:00 Tajne svemira (učionica 22-2 ili 23-2)

10:15-11:00 Snimanje novinarske fotografije (učionica 22-2 ili 23-2)

10:15-11:00 Likovna umjetnost u tehničkoj kulturi (učionica 3-2)

10:15-11:00 Flip strip animacija (učionica 22-2 ili 23-2)

10:15-11:00 Sastavljanje Lego modela (učionica 22-2 ili 23-2)

11:00-13:00 Modelarstvo uporabnih predmeta (učionica 20-2)

11:00-13:00 Modeliranje 3D modela (učionica 20-2)

11:00-13:00 Arduino radionica učionica 17-2)

11:00-14:00 Napravi vlastitu igru za sat vremena! (Terrible Creations) (učionica 5-2)

11:15-12:00 Flip strip animacija (učionica 22-2 ili 23-2)

11:15-12:00 Tajne svemira (učionica 22-2 ili 23-2)

11:15-12:00 Izrada klizača (učionica 22-2 ili 23-2)

11:15-12:00 Izrada privjesaka od šperploče (učionica 22-2 ili 23-2)

11:15-12:00 Snimanje novinarske fotografije (učionica 22-2 ili 23-2)

11:15-12:00 Likovna umjetnost u tehničkoj kulturi (učionica 3-2)

11:15-12:00 Sastavljanje Lego modela (učionica 22-2 ili 23-2)

13:00-16:00 Izrada elektroničkog sklopa (učionica 2-2)

13:00-15:00 Printanje 3D modela (učionica 20-2)

14:00-15:30 Croatian Makers – micro:bit radionica (učionica 17-2)

Treći kat

10:00-16:00 Linux radionica (učionica 2-3)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: